۶۲۰ سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت فعالیت می کنند

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
۶۲۰ سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت فعالیت می کنند مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، محمدهادی ایازی در نخستین گردهمایی ملی گروه های داوطلب یاوران سلامت گفت: هدف از برگزاری این همایش این بود که نسبت به تقویت و افزایش این گروههای داوطلب سلامت اقدام کنیم.

وی افزود: ۲۴۳ گروه داوطلب سلامت در سطح کشور هستند که فعالیت تاثیرگذاری نیز داشته اند و در این همایش توانسته ایم از ۱۶۳ گروه از آنها دعوت کنیم.

معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: به اعتقاد من یکی از کارهای نیک، همین اقدام گروه های داوطلب سلامت است که بسیاری از محرومین را در سراسر کشور ویزیت و مداوا می کنند و تاکنون توانسته اند بالغ بر ۲۰۰ هزار خدمت ارائه دهند.

وی افزود: در زلزله اخیر غرب کشور نیز بسیاری از همین گروههای داوطلب سلامت در منطقه حضور پیدا کردند و ما توانستیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

ایازی اظهار کرد: ۷۷۵ خیریه و ۶۲۰ سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت مشغول فعالیت هستند. اخیرا نیز در محروم ترین منطقه ایرانشهر در استان زاهدان خانه سازمان های مردم نهاد را ایجاد کردیم که در پی آن ۱۴ سازمان مردم نهاد در آن منطقه راه اندازی شده است که نشان می دهد اگر بخواهیم از ظرفیت مردمی استفاده کنیم، اقدامات قابل توجهی را می توانیم انجام دهیم.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ۶۲۰ سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت فعالیت می کنند

۶۲۰ سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت فعالیت می کنند

25 February 2018 | 5:07 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *