۴۰ میلیون بیمه شده در ۵صندوق بیمه ای کشور وجود دارد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
۴۰ میلیون بیمه شده در ۵صندوق بیمه ای کشور وجود دارد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، طاهر موهبتی، در اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، افزود: دولت سلامت را به عنوان تعهد اول خود انتخاب نموده و باید به این موضوع به عنوان یک فرصت نگاه کرد.

وی ادامه داد: تا کنون ۴۰ میلیون بیمه شده در ۵ صندوق بیمه ای وجود دارد. در سال های گذشته جابه جایی افراد بین بیمه ها وجود داشته و موضوع بدهی بیمه ها به مجموع ارائه خدمت موضوع جدیدی نیست.

موهبتی گفت: در بیمه سلامت تعهدات بر اساس منابع و مصارف است، همچنین آنچه در بیمه بوده و ادامه خواهد یافت، شناخت محرومان واقعی است.

وی ادامه داد: تلاش در جهت رفع همپوشانی و جلوگیری از تولید همپوشانی جدید در پوشش بیمه ها از اقداماتی است که به صورت جدی پیگیری می شود.

موهبتی افزود: از اقدامات مهم کمک کننده معاونت درمان به سازمان های بیمه تدوین راهنماهای بالینی است.

وی گفت: حرکت به سمت الکترونیک کردن خدمات هم جز برنامه های آتی است که مزایای بسیاری دارد، همچنین ایجاد نظارت به صورت سیستمی است.

موهبتی افزود: استحقاق سنجی فرایندی بسیار مهم و لازمی است  که ارائه دهندگان خدمت مکلف به اجرای آن بوده و  بر اساس آن به سه سئوال چه کسی، چه خدمتی و در کجا پاسخ داده می شود.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ۴۰ میلیون بیمه شده در ۵صندوق بیمه ای کشور وجود دارد

۴۰ میلیون بیمه شده در ۵صندوق بیمه ای کشور وجود دارد

30 April 2018 | 6:27 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *