۳۸۰ بازدید تیم نظارتی از اورژانس بیمارستان ها

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
۳۸۰ بازدید تیم نظارتی از اورژانس بیمارستان ها مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر پیر حسین کولیوند اظهار داشت: تیم های نظارتی اورژانس در قالب ۱۱گروه از ۲۵ اسفندماه تا پایان فروردین برای نظارت بر مراکز درمانی و پیش بیمارستانی به مناطق مختلف کشور اعزام می شوند.

وی از ۳۰۰ بازدید نظارتی بر مراکز و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ و ۸۰ بازدید نظارتی از بخش های اورژانس های بیمارستانی توسط بازرسان اورژانس خبر داد و گفت: نظارت بر شیوه عملکرد و اقدامات مراکز بهداشتی و درمانی و نیروهای اورژانس در سراسر کشور، به طور مستمر ادامه دارد.

کولیوند عنوان کرد: این ۱۱ گروه از اورژانس کشور تمامی پایگاه های جاده ای و کمپ های سلامت را از نظر حضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات و رضایتمندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.

رئیس مرکز اورژانس کشور گفت: گروه های بازرسی اورژانس در حوزه بیمارستانی تمامی اورژانس های بیمارستانی، شبکه های بهداشت، درمانگاه ها، داروخانه های شبانه روزی، دندانپزشکی ها، آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن را مورد بازدید قرار می دهند.

وی تصریح کرد: تمامی ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود و نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم را به صورت آنلاین نظارت می کنیم.

کولیوند یادآور شد: در استان تهران نیز از تمامی اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید به عمل می آید.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ۳۸۰ بازدید تیم نظارتی از اورژانس بیمارستان ها

۳۸۰ بازدید تیم نظارتی از اورژانس بیمارستان ها

22 March 2017 | 6:16 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *