۲۰۰ متخصص طب کار داریم

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
۲۰۰ متخصص طب کار داریم مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر خسرو صادق نیت در مراسم روز جهانی ایمنی و سلامت کار، گفت: جامعه برای داشتن نیروی کار سالم و حفظ سلامت او، هزینه فراوانی را پرداخت می کند؛ در نتیجه هر اقدامی در این زمینه باید مورد پشتیبانی قرار بگیرد.

وی افزود: در عمل، توجه به پیشگیری چندان مورد توجه قرار نمی گیرد؛ زیرا اثربخشی اقدامات در درمان به سرعت اتفاق می افتد، اما نتیجه اقدامات در پیشگیری، طی سال ها بعد مشخص می شود.

صادق نیت ادامه داد: خوشبختانه در دولت یازدهم، بحث سلامت از جمله درمان و پیشگیری بسیار مورد توجه قرار گرفت.

وی با عنوان این مطلب که در وزارت بهداشت کمبود نیرو طی این دوره جبران شد و توانستیم از دانش آموختگان حوزه به خوبی بهره ببریم، افزود: امسال هم برنامه ای را که از سال ٩٥ آغاز کردیم ادامه می دهیم که طی آن بتوانیم از اطلاعات شغلی استفاده و بهره برداری کنیم.

صادق نیت گفت: ما بیش از ٢ هزار کارشناس و مهندس بهداشت حرفه ای در محیط های دولتی داریم و همچنین بیش از ٢٠٠ متخصص طب کار داریم که در خاورمیانه بی نظیر است.

وی افزود: این توان علمی و نیروی انسانی یکی از مهمترین داشته های ما محسوب می شود. همچنین بیش از ١٠٠٠ پزشک عمومی مجوز طب کار دارند که در زمینه ایمنی و سلامت کار فعالیت می کنند.

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: امیدواریم با این توان بالا، زمینه و بستر مناسب را فراهم کنیم تا انسان سالم زمینه توسعه پایدار جامعه داشته باشیم و افراد به خاطر مخاطرات شغلی، دچار مشکل نشوند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ۲۰۰ متخصص طب کار داریم

۲۰۰ متخصص طب کار داریم

30 April 2017 | 7:19 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *