۱۹۲۶ مرکز غیر بهداشتی پلمب شد/معدوم سازی ۱۳۲۲ تن موادغذایی فاسد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
۱۹۲۶ مرکز غیر بهداشتی پلمب شد/معدوم سازی ۱۳۲۲ تن موادغذایی فاسد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، سیدرضا غلامی گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی در حوزه بهداشت محیط(۱۵ اسفند۹۶) تا کنون، اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت، بیش از ۷۰۷ هزار مورد بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن با تاکید بر مراکز و اماکن حساس را انجام داده اند.

وی افزود: در این مدت همچنین ۲۳ هزار بازدید از مراکز و اماکن بین راهی و ۱۶ هزار مورد بازدید مشترک با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه تعزیرات حکومتی انجام شده که در این بازرسی ها، ۱۹۲۶ محل متخلف بهداشتی پلمب و ۹۱۲۵ مرکز و مکان متخلف بهداشتی نیز به مراجع قضائی معرفی شده اند.

غلامی تصریح کرد: در مدت یاد شده اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت توانستند بیش از ۳۶۶ هزار مورد کلرسنجی، ۲۲ هزار مورد نمونه برداری مواد غذایی در سطح عرضه و ۱۹۰ هزار مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی را انجام دهند.

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از معدوم سازی ۱۳۲۲ تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در طرح سلامت نوروزی بهداشت محیط وزارت بهداشت خبر داد و گفت: در این مدت بیش از ۴۹ هزار اخطار برای رفع نواقص بهداشتی صادر شده است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ۱۹۲۶ مرکز غیر بهداشتی پلمب شد/معدوم سازی ۱۳۲۲ تن موادغذایی فاسد

۱۹۲۶ مرکز غیر بهداشتی پلمب شد/معدوم سازی ۱۳۲۲ تن موادغذایی فاسد

31 March 2018 | 6:06 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *