پرداخت حقوق غیرمتعارف به پزشکان وزارت بهداشت کذب است

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
پرداخت حقوق غیرمتعارف به پزشکان وزارت بهداشت کذب است مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

دکتر ایرج حریرچی در گفتگو با خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، به اظهارات رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس واکنش نشان داد و افزود: همان طور که قبلا بارها اعلام شده است، پرداخت حقوق غیر متعارف و غیر قانونی در وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را تکذیب می کنیم. این موضوع به طور مکرر توسط وزارتخانه و نهادهای نظارتی داخل و خارج وزارتخانه در طی یک سال اخیر بررسی شده و تاکنون مورد خلافی اثبات نگردیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت از همه افرادی که در این زمینه احتمالاتی را مطرح می کنند، درخواست کرد که موارد مورد نظر و یا مدارک احتمالی را به وزارت بهداشت و یا نهادهای نظارتی خارج وزارت بهداشت منتقل نمایند و از طرق قانونی پیش  بینی شده پیگیر موضوع باشند.

وی تاکید کرد: همه اعتبارات مربوط به پرداختی پزشکان فعال در روستاها و مناطق محروم اعم از موارد مربوط به ماندگاری و مقیمی در این مناطق مطابق مقررات مربوطه پرداخت شده و بررسی نهادهای نظارتی نشان داده که از هر گونه جابجایی در این اعتبارات خودداری شده است.

حریرچی از همه کسانی که دلسوز سلامت مردم هستند، درخواست کرد که تمام هم و غم خود در شرایط خاص کنونی را بر حمایت از دولت تدبیر و امید که از همه دولت های قبل بیشتر و موثرتر به حوزه سلامت توجه و اقدام عملی نمود و نیز بر حمایت و تقویت طرح تحول سلامت به عنوان یکی از اصلی ترین دستاوردهای این دولت متمرکز نمایند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : پرداخت حقوق غیرمتعارف به پزشکان وزارت بهداشت کذب است

پرداخت حقوق غیرمتعارف به پزشکان وزارت بهداشت کذب است

31 March 2017 | 9:17 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *