واژگونی آمبولانس اعزامی از اردبیل به تهران ۳ فوتی برجا گذاشت

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
واژگونی آمبولانس اعزامی از اردبیل به تهران ۳ فوتی برجا گذاشت مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، افشین فتحی ظهر یکشنبه در حاشیه بررسی این حادثه به خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر گفت: صبح امروز در اثر انحراف به چپ و واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی در مسیر جاده ابهر – تاکستان سه سرنشین آمبولانس جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه این آمبولانس با سه سرنشین بیمار دچار خونریزی وسیع مغزی به دلیل پارگی آنوریسم را به تهران منتقل می کرد، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته و معاینه بیمار قرار بود وی در ساعت هشت صبح امروز در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر تهران تحت عمل جراحی قرار گیرد.

معاون درمان علوم پزشکی استان متذکر شد: متأسفانه در این حادثه بیمار اعزامی، راننده آمبولانس و پرستار با ۲۸ سال سابقه خدمت جان خود را از دست دادند.

فتحی با بیان اینکه همراه بیمار نیز با مصدومیت مواجه شده و هم اکنون در بیمارستان ابهر بستری شده است، اضافه کرد: اکیپی از دانشگاه علوم پزشکی استان برای بررسی این حادثه و پیگیری وضعیت مصدوم و نیز انتقال اجساد به اردبیل، به محل اعزام شده است.

وی در عین با ابراز تأسف از وقوع این حادثه، به خانواده فوت شدگان تسلیت گفت.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : واژگونی آمبولانس اعزامی از اردبیل به تهران ۳ فوتی برجا گذاشت

واژگونی آمبولانس اعزامی از اردبیل به تهران ۳ فوتی برجا گذاشت

4 June 2017 | 8:46 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *