نتایج مسابقات دور اول نوبت صبح مشخص شد/ شکست اکبری و گلیج

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
نتایج مسابقات دور اول نوبت صبح مشخص شد/ شکست اکبری و گلیج مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از فارس، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از دیروز (19 اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و به مدت 3 روز تا جمعه 21 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
از نکات و نتایج جالب توجه مسابقات نوبت صبح روز دوم می توان به شکست عزت الله اکبری دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا با نتیجه 3 بر یک مقابل علیرضا قاسمی، ملی پوش ایران در مسابقات جهانی 2015 آمریکا در وزن 79 کیلوگرم کشتی آزاد اشاره کرد.
در دیگر دیدار حساس وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد علیرضا گودرزی و مجتبی گلیج به مصاف هم رفتند که در نهایت این گودرزی بود که با نتیجه 4 بر 2 از سد قهرمان آسیا و جوانان جهان گذشت.
سعید عبدولی نیز در دیداری حساس و نفس گیر در وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی با نتیجه 3 بر 3 مقابل مهدی فلاح اشاره کرد که البته این مسابقه با حواشی زیادی نیز همراه بود.

نتایج دور اول مقدماتی این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

61 کیلوگرم:
دور اول:
باخر یخکشی (مازندران)  13– محمد رمضان پور (مازندران) 8
ایمان صادقی (مازندران) 4 (برنده با ضربه فنی) – محمد نامجومطلق (گیلان) صفر

70 کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز)  6
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت

79 کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) 3 – عزت اله اکبری (مازندران) یک
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت

97 کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان)  4– مجتبی گلیج (مازندران) 2
حسین رمضانیان (مازندران) 4 – دانیال شریعتی نیا (همدان) 14

125 کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) یک – پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9
یدالله محبی (کرمانشاه) – استراحت

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر – جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9

63 کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) یک  – محسن حاجی پور (مازندران) 2 
محمد نوربخش (تهران)5 – ایمان داودی (فارس) 2
میثم دلخانی (استراحت)

72 کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) یک – برومند اصلان (مرکزی) 10
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2
فرشاد بلفکه (لرستان) 3 – عرفان سعادتی فر (تهران) یک
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت

82 کیلوگرم:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر – کیوان رضایی (فارس) 8
یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم)  3

87 کیلوگرم: 
دور اول:
علی قیطاسی (قم) یک – ایمان انصاری (تهران) 3
مهدی فلاح (تهران) 3– سعید عبدولی (خوزستان) 3 (برنده)
حسین نوری (زنجان) 4 (برنده)  – مهدی بالی (مازندران) 4

انتهای پیام/س

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : نتایج مسابقات دور اول نوبت صبح مشخص شد/ شکست اکبری و گلیج

نتایج مسابقات دور اول نوبت صبح مشخص شد/ شکست اکبری و گلیج

10 May 2018 | 1:19 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *