نتایج اولیه کنکور دکتری امروز اعلام می شود

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
نتایج اولیه کنکور دکتری امروز اعلام می شود مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

آزمونحسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از میزان گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت ۱۷ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷ به منظور دریافت نتایج اولیه آزمون خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. 

وی با ارائه آماری از تعداد داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند اظهارکرد: از تعداد ۱۷۳ هزار و ۷۶۳ داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد ۷۳ هزار و ۶۸۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته کدرشته های محل های دوره روزانه و سایر دوره ها هستند. 

توکلی ادامه داد: از تعداد ۱۷۳ هزار و ۷۶۳ داوطلب، تعداد ۱۰۰ هزار و ۸۳ داوطلب نیز منحصرا مجاز به انتخاب کدرشته محل های غیر روزانه یا به عبارت دیگر سایر دوره ها شده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان در دانشگاه آزاد تصریح کرد: پس از صدور کارنامه، داوطلبان می توانند بر اساس ضوابط و شرایط اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/ 

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : نتایج اولیه کنکور دکتری امروز اعلام می شود

نتایج اولیه کنکور دکتری امروز اعلام می شود

16 April 2018 | 10:35 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *