مردم بعداز ۳۹ سال مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده اند

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
مردم بعداز ۳۹ سال مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده اند مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار داشت: بخشی از شور و تعصب مردم به انقلاب اسلامی، مرهون رهبری مقام معظم رهبری است و حوادث اخیر، هیچ تاثیری در حضور پررنگ مردم در جشن انقلاب نداشته است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم حساب مسئولان را از حساب انقلاب اسلامی، شهدا و وظیفه دینی و ملی خود جدا کرده اند و قبول دارند که برخی از مسئولان در قوای سه گانه ناکارآمد هستند و ممکن است کار خلافی را در دستگاه اجرایی، تقنینی و قضایی انجام دهند اما آرمانهای انقلاب به قوت خود باقی است.

هاشمی تصریح کرد: مردم ایران بسیار باهوش هستند و در هر مقطعی می دانند که باید چگونه رفتار کنند و به این مردم افتخار می کنیم چراکه بی نظیر هستند.

وزیر بهداشت افزود: دست مردم ایران را می بوسیم و وقتی جمعیت راهپیمایان را دیدم، احساس حیات و پویایی کردم، مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند و مصمم تر از مسئولان، مسیر انقلاب را دنبال می کنند.مردم به دنبال استقلال کشور، عزت دین، کشور، شکوفایی و خودباوری هستند و امیدوارم همه آرزوهای مردم محقق شود.

وزیر بهداشت در پایان از حضور پرشور و پررنگ جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : مردم بعداز ۳۹ سال مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده اند

مردم بعداز ۳۹ سال مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده اند

11 February 2018 | 11:55 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *