طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر به نقل از صداوسیما، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: یکی از دلایلی که مردم به جناب آقای روحانی رای دادند، همین سیاست توجه به نیازهای مردم درحوزه خدمات از جمله سلامت بود و حتماً ان‌شاءالله ادامه پیدا می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا درجلسه امروز مصوبه‌ای در رابطه با وزارت بهداشت تصویب شد یا خیر، گفت: خیر مصوبه‌ای در رابطه با وزارت بهداشت وجود نداشت اما مصوبه کلی راجع به بودجه بود که به همه وزارتخانه‌ها مرتبط می‌شد.

دکتر هاشمی همچنین دربارهٔ مطالبات داروخانه‌ها از سازمان‌های بیمه‌گر اظهار داشت: این سؤال را باید از وزیر رفاه بپرسید چراکه داروخانه‌ها از بیمه‌ها طلبکار هستند و بیمه‌ها زیرنظر ایشان است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: ما مشکلات زیادی داریم و معوقات طولانی وجود دارد و امیدواریم که ان‌شاءالله مشکل ما حل شود و بیمارستان‌ها و کسانی که به ما تجهیزات و دارو دادند و همکاران ما، با پرداخت این معوقات، پول خود را دریافت کنند. البته این موضوع تنها به بیمه سلامت مربوط نمی‌شود بلکه بیمه‌های تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح و سایر بیمه‌ها نیز همین مسئله را دارند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت

طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت

31 May 2017 | 11:14 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *