ضعیف! نظر ۱۰ منتقد خارجی درباره تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ضعیف! نظر ۱۰ منتقد خارجی درباره تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار سینمایی مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از فارس، تازه‌ترین فیلم سینمایی اصغر فرهادی «همه می‌دانند» بعد از نمایش در افتتاحیه جشنواره کن نتوانست توجه منتقدان جشنواره کن را جلب کند.

در همین راستا «اسکرین دیلی» با انتشار جدول زیر به تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی از 4 امتیاز فقط 1.8 امتیاز دادند تا این فیلم در زمره فیلم‌های «ضعیف» قرار گیرد.

 

 

بدین ترتیب آخرین ساخته فرهادی در کنار فیلم سینمایی «یوم الدین» محصول کشور مصر فقط 1.8 امتیاز گرفته و در آخر جدول روز نخست قرار گرفته است.

منتقدانی که در این جدول آرای خود را اعلام کرده‌اند از نشریات بین‌المللی همچون نشریه مدوزای روسیه، پوزیتیف فرانسه، لس‌آنجلس تایمز، دیلی تلگراف، بانکوک پست، سایت‌ اند ساوند، المن چین، دای زیت آلمان و لیبراسیون فرانسه هستند.

سایت معتبر متاکریتیک نیز به فیلم سینمایی «همه می‌دانند» امتیاز 68 از 100 را داده است، این در حالی است که «فروشنده»، ساخته قبلی اصغر فرهادی در این سایت 85 امتیاز از 100 گرفته است.

بسیاری از منتقدان معتقد‌ند که تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی، نه تنها در جشنواره کن، بلکه در اسکار هم اقبال چندانی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ضعیف! نظر ۱۰ منتقد خارجی درباره تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی

ضعیف! نظر ۱۰ منتقد خارجی درباره تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی

12 May 2018 | 6:01 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *