سازمان غذا و دارو مهم ترین بخش مدیریتی وزارت بهداشت است

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
سازمان غذا و دارو مهم ترین بخش مدیریتی وزارت بهداشت است مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی در دیدار نوروزی با مسئولان و کارکنان سازمان غذا و دارو که در این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان غذا و دارو در هر دوره ای در طول تاریخ کشور و انقلاب اسلامی، بخشی بوده که می توانسته به وزارت بهداشت آسیب بزند و حتی دولت و نظام را تحت الشعاع قرار دهد اما از تلاش ها و خدمات پرسنل این سازمان تشکر می کنم که علاوه بر رعایت حقوق مردم، امور ذینفعان این حوزه مانند تولید و وارد کنندگان را تسهیل بخشیدند.

وی ضمن تقدیر از تلاش های سازمان غذا و دارو در طول سه سال و نیم گذشته، گفت: در این مدت، از بیش از ۱۰۰ قلم داروی جدید روانه بازار شد و مدل رونمایی از دارو در این دوره، تغییر کرد و ما رونمایی از دارویی را پذیرفتیم که در بازار وجود داشته و در نسخه ها تجویز شود.

هاشمی ضمن ابراز خرسندی از خرید بیش از دو هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت از شرکت های دانش بنیان، تصریح کرد: این اقدام، موجب رونق این شرکت ها شد و برخی از این شرکتها به صورت سه شیفت کار می کنند و امسال با توجه به شعار” اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال” باید همین مسیر ادامه پیدا کند.

وزیر بهداشت حل مشکلات مردم را نیازمند عزم ملی دانست و افزود: متاسفانه در حال حاضر عده ای، مطالبه گر هستند و بخشی دیگر نیز در دستگاه های اجرایی باید به این مطالبات پاسخ دهند در حالی که باید تمام بخش های کشور شامل دولت، ملت، بخش خصوصی و نهادها و سازمانهای مختلف، برای حل مشکلات حوزه های مختلف، متحد شوند.

هاشمی ضمن تاکید بر لزوم تعریف فرصت های شغلی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: باید موانع موجود در ایجاد اشتغال و همچنین مشکلات مشارکت بیشتر بخش خصوصی در این حوزه را برطرف کنیم اما نگران هستم که برخی افراد به اسم حمایت از تولید داخلی، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، بخواهند جیب خود را پر کنند و به دولت و سلامت مردم آسیب بزنند.

وزیر بهداشت در پایان اظهار داشت: مردم با امید زیادی برای درمان، تشخیص بیماری ها و انجام اعمال جراحی، هزینه می کنند اما اجازه ورود هیچ کالای نامرغوبی در حوزه پزشکی را به بازار نمی دهیم زیرا دکتر روحانی عنوان می کرد که بالاترین خیانت، ارائه دارو و تجهیزات پزشکی تقلبی و نامرغوب به مردمی است که با هزار امید، برای درمان مراجعه می کنند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : سازمان غذا و دارو مهم ترین بخش مدیریتی وزارت بهداشت است

سازمان غذا و دارو مهم ترین بخش مدیریتی وزارت بهداشت است

4 April 2017 | 1:39 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *