ساخت سرای محلات برای سلامت مردم خرمشهر

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ساخت سرای محلات برای سلامت مردم خرمشهر مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، امیر احمد اخوان عصر امروز یکشنبه در نخستین جلسه مجمع سلامت خرمشهر اظهار کرد: تاکنون تصمیم گیری ها از بالا به پائین بوده به نحوی که هر تصمیم اتخاذ شده ای در سطح وزارتخانه در روستاها هم اجرا می شد اما حالا تصمیم بر این است که روند برعکس شده و و از مردم خواسته شود تا مطالبات خود را مطرح کنند. 

وی، راه اندازی سرای محلات را اقدامی در راستای دخیل کردن بیشتر مردم در امر سلامت دانست و توضیح داد: در بحث سلامت بسیاری از مشکلات همچون افزایش ضایعات نخاعی و گرایش به سمت دخانیات نیازمند اقدام در حوزه آموزش است که سیستم بهداشت به تنهایی توان آموزش همگانی را ندارد و در قالب سرای محلات می توان این آموزش ها را مردم به خصوص نسل جیدد منتقل کرد.

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه همه نهادها از جمله آموزش و پروش تا نهادهای انتظامی در بحث سلامت جامعه دخیل هستند، گفت: همه از آموزش و پروش، نهادهای نظامی، رسانه  ملی و همینطور ائمه جمعه و جماعات در قبال سلامت مردم مسئولند و وظیفه دارند تا مردم را از آنچه جامعه را تهدید می کند  آگاه سازند.

اخوان همچنین نقش مردم را به عنوان کلیدی ترین نقش در ارتقای سلامت دانست و بیان کرد: در نهایت خوش بینی سهم بهداشت در حوزه سلامت ۲۰ تا ۲۵ درصد است و باید از کمک مردم و خیران سلامت استفاده شود.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ساخت سرای محلات برای سلامت مردم خرمشهر

ساخت سرای محلات برای سلامت مردم خرمشهر

11 June 2018 | 6:12 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *