خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازار تجهیزات پزشکی ندارد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازار تجهیزات پزشکی ندارد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر رضا مسائلی افزود: حجم بازار تجهیزات پزشکی کشور، بالغ بر دومیلیارد و ۳۰۰ میلیون یورو است و حدود ۳۰ درصد این بازار تولید داخل است و سایر بازار تجهیزات پزشکی، محصولات اروپایی است و خروج آمریکا از برجام تاثیر محسوسی بر روی این بازار ندارد چون این مسائل تازگی ندارد و از ابتدای انقلاب اسلامی، تحریم هستیم و این موضوع جدیدی نیست.

وی اظهار داشت: در حال حاضر بازار تجهیزات پزشکی در دنیا، رقابتی است و تصمیم ترامپ باعث از دست رفتن بازار ایران برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی آمریکایی می شود و آنها باید جای خود را به شرکت ها و محصولات با کیفیت اروپایی بدهند.

مسائلی تاکید کرد: به عنوان متولی تجهیزات پزشکی کشورمی گویم که تصمیم اخیر ترامپ، هیچ تاثیری بر تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی کشور ندارد.

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اظهار داشت: بخش قابل توجهی از مواد اولیه مورد نیاز تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور، محصولات پتروشیمی است که مشکلی از این بابت نداریم و قطعات الکترونیکی و یدکی مورد نیاز تجهیزات پزشکی نیز توسط تولید کنندگان محصولات، تامین می شود.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازار تجهیزات پزشکی ندارد

خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازار تجهیزات پزشکی ندارد

9 May 2018 | 5:56 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *