خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است/تقدیر از کادر درمانی

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است/تقدیر از کادر درمانی مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

حجت الاسلام والمسلمین محمدی همدانی در گفتگو با خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، با اشاره به اینکه پزشکان و پرستاران هلال احمر باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که از ده ها میلیون ایرانی تنها چند ده هزار نفر می توانند به حج مشرف شوند، افزود: میزبان این سفر معنوی ائمه و خود خداوند است، از این تعداد زائر، تعداد کمی محرم اسرار سایر زائرین می شوند که علاوه بر حضور در مهمانی خداوند لیاقت میزبانی و خدمت به زائرین خانه خدا به این افراد اعطا می شود.

روحانی کاروان مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر، گفت : روایت است امام صادق (ع) فرموده ؛ دعای زائر خانه خدا بر نمی ‏گردد، تا آنکه درهای آسمان برای او باز شود و به عرش برسد، من بارها در بیمارستان هلال احمر مکه شاهد بوده ام، زائرینی که اینجا تحت درمان بوده و یا در حال ترخیص دست به دعا برداشته و برای کادر بیمارستان دعا کرده اند ، مطمئن هستم با دعای خیر این زائرین دردمند، خدا برای این قشر زحمت کش که گاهی حتی روزها نمی توانند به زیارت خانه خدا بروند بهترین ها را فراهم می کند.

وی خاطرنشان کرد: گاهی مثل سال ۹۴ تیم پزشکی خود را به خطر می اندازند تا زائرین را نجات داده و یا با مشکلات کمتری مواجه شوند، گوی طواف این افراد در بیمارستان و گرد زائر بیمار است.

همدانی ادامه داد: دو سال است که با کاروان مرکز پزشکی حج توفیق تشرف به حج را دارم و چیزی جز خدمت در میان این افراد نمی بینم، کادر درمانی انسان هایی خاص هستند که کمک به زائرین را بر عهده گرفته و بر این خدمت افتخار می کنند.

این کارشناس مسائل مذهبی، گفت: پزشکان هلال احمر با اخلاق و منش ایرانی به خوبی کار درمان را انجام می دهند و زائرین ایرانی در کنار این عزیزان قوت قلب می گیرند.

روحانی کاروان مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر، در پایان افزود: پیام ما و زائرین را به گوش مسئولین برسانید و بگویید که خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است. بگویید هلال سرخ در اینجا و از دید زائر ایرانی، نشانه آرامش است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است/تقدیر از کادر درمانی

خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است/تقدیر از کادر درمانی

31 August 2017 | 5:08 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *