حذف قیمت اقلام مصرفی پزشکی خارج از فهرست استراتژیک

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
حذف قیمت اقلام مصرفی پزشکی خارج از فهرست استراتژیک مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، مجید حمیدی، افزود: پیرو مصوبه کمیسیون قیمت گذاری مورخ دوم مرداد ۹۶ و متعاقب دستور مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی، قیمت تمامی اقلام خارج از فهرست استراتژیک از دهم شهریور از لینک استعلام قیمت اقلام مصرفی در وب سایت این اداره کل حذف خواهند شد.

وی گفت: پیرو مصوبه یازدهمین کمیسیون قیمت گذاری در تاریخ ۱۲ آبان ۹۵ ، فهرست اقلامی که مشمول تعیین سقف قیمت ریالی توسط اداره کل می باشند بعنوان فهرست استراتژیک تعیین گردیده اند.

حمیدی در خصوص تعیین تکلیف قیمت اقلامی که از وب سایت اداره کل حذف خواهند شد، افزود: طی مذاکرات و مکاتبات انجام شده با انجمن ها و اتحادیه ها مقرر گردید در اسرع وقت نسبت به تعیین سقف قیمت این اقلام اقدام نمایند تا پس از اعلام سقف قیمت پیشنهادی به اداره کل و طرح و تصویب در کمیسیون قیمت گذاری، موارد اطلاع رسانی گردد. لذا  در خصوص اقلام خارج از فهرست استراتژیک، تمامی شرکت ها می بایست از طریق انجمن ها و اتحادیه ها پیگیر تعیین سقف قیمت اقلام باشند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : حذف قیمت اقلام مصرفی پزشکی خارج از فهرست استراتژیک

حذف قیمت اقلام مصرفی پزشکی خارج از فهرست استراتژیک

31 August 2017 | 4:42 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *