ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش گروه جامعه مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از میزان، کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته‌های بدون آزمون مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از ساعت 17 امروز دوشنبه 9 مرداد ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته محل مورد نظر خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده‌اند می‌بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 96-97 است.

همچنین داوطلبان می‌بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.

شایان ذکر است زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون در سایر مقاطع (کاردانی پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ) متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

31 July 2017 | 1:47 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *