توجه به توزیع جغرافیایی مراکز توانبخشی در کشور

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
توجه به توزیع جغرافیایی مراکز توانبخشی در کشور مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر علی اصغر پیوندی، در مراسم افتتاح همزمان ۹ مرکز توانبخشی در کشور، افزود: ایران کشور پرحادثه ای است و این مسئله ایجاب می کند تا در تمامی مراحل رسیدگی به آسیب دیدگان چه در شرایط اضطراری پس از حادثه و چه در درازمدت توان خدمات دهی خود را افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: مراکز توانبخشی از جمله مراکز درمانی هستند که می بایست با پراکنش مناسب جغرافیایی به حد استاندارد های لازم در سطح کشور برسند چرا که آسیب دیدگان عصبی و حرکتی به سختی امکان جابجایی دارند و به همین ترتیب لازم است تا مراکز توانبخشی جامع در پهنه جغرافیایی کشور گسترش یابند. اقدام امروز گامی در همین مسیر است.

رئیس جمعیت هلال احمر در آئین افتتاح همزمان ۹ مرکز جامع توانبخشی هلال احمر در سراسر کشور از حمایت های رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این نهاد مردمی برای پیشبرد اهداف انساندوستانه هلال‌احمر و توسعه خدمات به مردم تقدیر و تشکر کرد.

پیوندی با تقدیر از تلاش ها و حمایت های رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: امیدواریم تا این نهاد مردمی مورد حمایت بیشتر مردم، دولت، مجلس و خیرین قرار گیرد تا بتواند خدمات ارزنده‌تری را به هموطنان ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه هلال‌احمر همواره با تکیه بر اصول و اهداف اساسی خود خدمات مورد نیاز مردم را به آنها ارائه کرده و به عبارتی نهادی از خود مردم و برای مردم است، اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر در بخش درمان وظیفه مستقیمی ندارد، اما به منظور افزایش تاب‌آوری در جامعه وظیفه ارائه خدمات توانبخشی برای دستیابی به جامعه‌ای با نشاط و شاداب بر عهده این نهاد مردمی است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : توجه به توزیع جغرافیایی مراکز توانبخشی در کشور

توجه به توزیع جغرافیایی مراکز توانبخشی در کشور

13 May 2018 | 9:09 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *