تشکیل کمپین جذب حامی سلامت/اجرای طرح سهم نیکوکاری ایرانیان

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
تشکیل کمپین جذب حامی سلامت/اجرای طرح سهم نیکوکاری ایرانیان مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، حبیب درگاهی با عنوان این مطلب که برنامه های سازمان داوطلبان منطبق با برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر است، گفت: برنامه‌های ما بر اساس سه اولویت سبز، سفید و زرد، تعریف شده است.

وی با اعلام اینکه ۴۰ پروژه در لیست سبز سازمان قرار دارد، افزود: ۱۲ پروژه در لیست زرد و دو پروژه در لیست سفید تعریف شده است. 

درگاهی، کمک به ارتقای سرمایه اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: تشکیل کار گروه ملی مسئولیت پذیری و سرمایه اجتماعی، در همین راستا دنبال می شود.

وی از اجرای طرح «سهم نیکوکاری ایرانیان» به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های امسال سازمان داوطلبان نام برد و افزود: تشکیل شورای اندیشه ورزی با حضور افراد مجرب در حوزه داوطلبان، یکی دیگر از اولویت های سازمان است.

درگاهی در ادامه از عضویت دهیاران در هلال احمر، تجهیز تیم های داوطلبی، راه اندازی مرکز پاسخگویی خدمات داوطلبی، برگزاری مرتب جشن باران مهربانی(گلریزان)، نکوداشت خیرین و…، به عنوان دیگر برنامه‌های امسال نام برد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، ورود به حوزه سلامت را مورد تاکید قرار داد و گفت: جذب حامی سلامت از طریق رایزنی با جامعه پزشکی و مراکز درمانی، و پیگیری اعزام کاروان های سلامت، در اولویت های سازمان داوطلبان قرار دارد.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : تشکیل کمپین جذب حامی سلامت/اجرای طرح سهم نیکوکاری ایرانیان

تشکیل کمپین جذب حامی سلامت/اجرای طرح سهم نیکوکاری ایرانیان

11 June 2018 | 12:18 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *