تبدیل زباله به کاشی+تصویر

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
تبدیل زباله به کاشی+تصویر مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از فارس، تغییر شیوه زندگی مردم دنیا موجب شده است تا میزان تولید زباله در چند سال اخیر به چندین برابر افزایش یابد؛ در پی رشد زباله‌های تولیدی، مدیریت مواد زائد یکی از مشکل‌های اساسی جهان امروز به شمار می‌آید. 

به همین دلیل یک شرکت تایوانی توانسته است کارخانه بازیافت متحرک با نیروی خورشیدی طراحی کند؛ این کارخانه متحرک بازیافت که تراش پرسو نام دارد، ضایعات محلی و مواد بازیافتی را به کاشی مورد استفاده در صنعت ساختمان تبدیل می‌کند.

این کارخانه 40 فوت محفظه دارد و حمل و نقل آن توسط تریلر فراهم می‌شود؛ با کمک نیروی خورشیدی پلاستیک و پارچه را بازیافت کرده، زباله‌ها را شسته، خرد، ذوب و قالب‌گیری کرده و در نهایت به کاشی مد نظر تبدیل می‌کند. 

راش پرسو 10 متر مربع کاشی مورد استفاده در معماری را در عرض 40 دقیقه تولید می‌کند. هر یک کاشی، از 5 بطری بازیافتی به دست می‌آید. 

کاشی‌های بازیافت شده برای کفپوش‌های داخلی و بیرونی استفاده می‌شود؛ مدیرعامل این شرکت می‌خواهد این روش در جوامع مختلف ترویج شود تا از زباله‌های بازیافتی بهترین استفاده ممکن صورت گیرد. 

انتهای پیام/ 

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : تبدیل زباله به کاشی+تصویر

تبدیل زباله به کاشی+تصویر

30 April 2017 | 2:28 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *