بازدید معاون اجتماعی شهرداری تهران از جشنواره طعم سلامت

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
بازدید معاون اجتماعی شهرداری تهران از جشنواره طعم سلامت مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، ولی الله شجاع پوریان با حضور در دومین جشنواره طعم سلامت از نمایشگاه محصولات ارگانیک و سالم این جشنواره دیدن کرد.

وی در این بازدید ضمن آشنایی با محصولات ارگانیک تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی، درباره استقبال مردم از دومین جشنواره طعم سلامت و چگونگی این رویداد سلامتی فرهنگی با مسئولان برپایی جشنواره گفتگو کرد. 

این جشنواره در راستای تحقق طرح تحول سلامت در بُعد اصلاح سبک تغذیه و حمایت از کالای ایرانی همزمان با ماه مبارک رمضان برپا شده است. 

دومین جشنواره طعم سلامت به همت مرکز فرهنگی تحقیقاتی غذای سالم با همکاری برج میلاد و اداره کل طب سنتی وزارت بهداشت با شعار «پس انداز سلامتی با غذای سالم» تا پایان ماه رمضان از ساعت ۱۷ تا یک بامداد هر روز به غیر از شب های احیا در برج میلاد برپاست.

ارائه مشاوره طب سنتی، مشاوره تغذیه، مزاج شناسی و عنبیه شناسی، از دیگر خدماتی است که بازدیدکنندگان می توانند به صورت رایگان از آنها بهره مند شوند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : بازدید معاون اجتماعی شهرداری تهران از جشنواره طعم سلامت

بازدید معاون اجتماعی شهرداری تهران از جشنواره طعم سلامت

26 May 2018 | 10:43 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *