امیدواریم اورژانس در دولت یازدهم سازمان شود

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
امیدواریم اورژانس در دولت یازدهم سازمان شود مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح همزمان ۵ پایگاه جدید هوایی اورژانس، اظهارداشت: امسال اورژانس کشور به عنوان یک سازمان شناخته شد و امیدواریم در ابتدای سال آینده اساسنامه آن در دولت تصویب و در همین دولت نیز اجرا شود و معتقدم که اورژانس در قالب یک سازمان بسیار موفق تر عمل خواهد کرد.

وی، این دوران را بسیار متفاوت دانست و گفت: تصور نمی کردم که در این دولت ۳۰ پایگاه هوایی در کشور راه اندازی شود و در فرصتی که باقی است می توان برای افزایش ناوگان هوایی اورژانس و بالگردهای آن اقدام کرد.

وزیر بهداشت از خرید ۴۰۰ دستگاه آمبولانس ویژه برای مناطق صعب العبور در کشور خبر داد و گفت: بخشی از آمبولانس های مورد نیاز را به کشور وارد کردیم و مقرر شد ۱۰۰۰ آمبولانس نیز در کشور تولید شود.

هاشمی در ادامه به اهمیت و نقش نیروی انسانی در اورژانس اشاره کرد و گفت: نیروهای اورژانس پیشانی خدمت در حوزه سلامت هستند و چون با جان مردم در ارتباطند باید آموزش دیده و حرفه ای باشند و ضروری است در این خصوص و تامین نیروهای مورد نیاز، دولت به وزارت بهداشت نگاه ویژه داشته باشد.

وزیر بهداشت با بیان این که در شروع این دوره و ابتدای کار از کمبود ۷۵۰۰ نیرو در اورژانس خبر دادم، افزود: نوع رابطه کاری این افراد باید استخدامی باشد و از آنجایی که در اورژانس تجربه کاری بسیار مهم است  این بخش باید دارای نیروهای ثابت باشد زیرا توجه کیفی به این بخش ضروری است.

هاشمی در ادامه به ارتقای شغلی و رتبه ای در سازمان اورژانس اشاره کرد و گفت: این اقدام ضروری است و باید در سنوات خدمتی نیروها تفاوت وجود داشته باشد.

وزیر بهداشت همچنین به اهمیت آموزش ضمن خدمت نیروهای اورژانس تاکید کرد و با اشاره به اینکه در سال گذشته رضایت مردم از اورژانس های پیش بیمارستانی خوب بوده است، افزود: امیدواریم نیروهای اورژانس در ایام نوروز همچون سال های گذشته در خدمات رسانی به مردم نهایت تلاش و همکاری خود را بکار بگیرید

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : امیدواریم اورژانس در دولت یازدهم سازمان شود

امیدواریم اورژانس در دولت یازدهم سازمان شود

12 March 2017 | 11:13 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *