امیدوارم سال آینده آشپزخانه‌ای در بیمارستان‌ها نداشته باشیم

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
امیدوارم سال آینده آشپزخانه‌ای در بیمارستان‌ها نداشته باشیم مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم افتتاح اولیه کیترینگ غذای بیمار در کشور گفت: بعضی از ما که تعدادمان هم کم نیست تصور می کنیم که خودمان بهتر از دیگران می دانیم و تجربه ما هم بهتر از دیگران است. در حالی که یکی از گرفتاری ها در اداره مملکت این است خودشیفته هستیم.

وی با اشاره به افتتاح کیترینگ غذای بیمار در منطقه گرمدره افزود: این اقدام برگرفته از تجربه جهانی و دانش بشر است که سالها قبل، آنها این مسیر را رفته اند.

هاشمی گفت: امیدواریم دولتی ها در این بحث رقابت نکنند زیرا نگاه دولتی اجازه نمی دهد بخش خصوصی رشد کند.

وزیر بهداشت یکی از مشکلات ورود بخش دولتی را بالا بودن هزینه تمام شده خدمات عنوان کرد و افزود: آنچه در موضوع افتتاح کیترینگ غذای بیمار می بایست مورد توجه قرار گیرد هزینه تمام شده این خدمت و پرسنلی است که در آشپزخانه بیمارستانها مشغول کارهستند.

وی افزود: از مجموع کارهایی که در بیمارستانها به عنوان دولت می بایست انجام دهیم سیاست گذاری و نظارت است. در ایران این آرزو تقریبا دست نیافتنی است.

هاشمی تاکید کرد: اما می‌شود فعالیت کادر درمانی بیمارستانها را برعهده دانشگاهها گذاشت و بقیه اموربیمارستانها را واگذار نمود.

وی ابراز امیدواری کرد در سال آینده آشپزخانه های بیمارستانی جمع شده باشد.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : امیدوارم سال آینده آشپزخانه‌ای در بیمارستان‌ها نداشته باشیم

امیدوارم سال آینده آشپزخانه‌ای در بیمارستان‌ها نداشته باشیم

30 April 2018 | 11:44 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *