افزایش ٥٥ درصدی صادرات دانمارک به ایران/فعالیت مشترک در حوزه دارو

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
افزایش ٥٥ درصدی صادرات دانمارک به ایران/فعالیت مشترک در حوزه دارو مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دنی عنان پیش از ظهر دوشنبه در مراسم احداث  کارخانه تولید داروهای مدرن دیابت در ایران واقع در شهرک دارویی برکت که با حضور جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و مدیران وزارت امور خارجه برگزار شد، اظهار کرد: هدف این است همانند دوساله گذشته با قوت در این عرصه پیش برویم تا روابط با قوت ادامه داده شود.

وی با بیان اینکه باید بتوان همکاری سیاسی را در گستره بیشتری اجرایی کنیم، افزود: پیشرفت خوبی در چند سال گذشته شاهد بودیم که امید است این‌ مهم بیشتر شود.

سفیر دانمارک در ایران تاکید کرد: این سرمایه گذاری به بخش خصوصی دانمارک مرتبط می شود، بر این عقیده هستم سرمایه گذاری به تمامی شرکت های دانمارکی نیز منفعت می رساند.

عنان با اعلام اینکه اهمیت شرکت های ساخت دارو در ایران برای همه واضح است، تصریح کرد: دیابت بار روز افزونی را برای ایران دارد و مخارج زیادی را به دولت تحمیل می کند.

وی با تاکید بر اینکه ایران به سبب ظرفیت های فراوان در بخش های گوناگون از جمله دارو دانشمندان زیادی را از از کشور دانمارک به این منطقه دعوت کرده است، افزود: درصدد هستیم ‌با تعمالات مشترک بین دو کشور بیماری های را به حداقل ممکن رسانده و کنترل کنیم.

 عنان با اشاره به اینکه تا کنون همکاری و فعالیت مشترک خوبی بین این دو کشور حاصل شده که مهم ترین ان در بخش دارو است، تصریح کرد: بدون شک این همکاری دو جانبه نتایج مطلوب و مفیدی را در پی خواهد داشت.

 سفیر دانمارک در ایران با اشاره به افزایش ۵۵ درصدی صادرات ایران به دانمارک، گفت: این امر سبب خرسندی  ما شده چرا که کارخانجات فراوانی علی رغم وجود مشکلات متعدد به همکاری با دیگر کشورها روی اورده اند.

وی با تاکید بر اینکه مصمم به برقراری افزایش همکاری تجارت بین دو کشور دانمارک و ایران هستیم، گفت: با رویکردی مثبت به این تعاملات می نگرم و امیدوارم در شرایط پسا برجام و طی سنوات اتی سرمایه گذاری بیشتر در ایران صورت گیرد.

عنان با اعلام اینکه ایران توانسته به غیر از درامدهای نفتی نسبت به جذب سرمایه گذاران خارجی نیز فعالیت کند، تصریح کرد: ایران به عنوات خصوصی ترین اقتصاد را در منطقه ظرفیت تبدیل به قدرتمندترین قطب های اقتصادی جهان را دارا است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : افزایش ٥٥ درصدی صادرات دانمارک به ایران/فعالیت مشترک در حوزه دارو

افزایش ٥٥ درصدی صادرات دانمارک به ایران/فعالیت مشترک در حوزه دارو

22 May 2017 | 8:05 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *