اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکیبه گزارش گروه جامعه مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از میزان،محمدتقی احمدی در نشست شورای دانشگاه با اشاره به تجمعات اخیر برخی از دانشجویانی که مشمول جابجایی خوابگاهی بودند، گفت: سیاست دانشگاه این است که خوابگاه‌ها از حالت استیجاری درآمده و تمرکز بر خوابگاه‌های تملیکی صورت گیرد.

وی افزد: برنامه داریم بتوانیم با تاسیس چند خوابگاه جدید، ظرفیت زیرساخت خوابگاهی را به حالت قابل قبولی برسانیم.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: ما در حال توسعه ظرفیت‌های خوابگاهی هستیم تا با تخلیه خوابگاه‌های استیجاری که عمدتا در فواصل دورتری از دانشگاه اجاره داده شده بودند، مشکلات فرهنگی و رفاهی دانشجویان را به حداقل برسانیم.

احمدی اظهار داشت: امسال با اعلام قبلی به دانشجویان قرار بر این شد تا یکی از خوابگاه‌های استیجاری که دارای مشکلات زیرساختی بود تخلیه و تحویل شود تا دانشجویان بتوانند در خوابگاه‌های جدیدی ساکن شوند.

وی عنوان کرد: براین اساس از ظرفیت‌های خالی سایر خوابگاه‌ها استفاده کنند که متاسفانه برخی از افراد خاص در این خصوص مخالفت کردند تا همانند گذشته این رویه با آرامش و روش منطقی صورت نگیرد و مساله را دچار فراز و نشیب کردند.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: این افراد سعی کردند در جامعه دانشگاهی ایجاد تشنج کنند که قطعا این موضوع با گفتگو و روش منطقی حل و فصل خواهد شد.

انتهای پیام/ 

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی

17 April 2018 | 10:32 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *