استفاده هلال احمر ایران از تمامی ابزارها برای کاهش آلام دردمندان

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
استفاده هلال احمر ایران از تمامی ابزارها برای کاهش آلام دردمندان مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر علی اصغر پیوندی در مراسم تقدیر از امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در برج میلاد تهران، گفت: نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر به عنوان بزرگ ترین شبکه بشردوستانه در جهان با بهره‌گیری از ظرفیت ۱۷ میلیون جوان برای کاهش رنج و آلام بشری و بحران‌های گوناگون، فعال است.

وی افزود: اعضای هلال احمر و صلیب سرخ فارغ از مناقشات سیاسی و قومی و نژادی در سوانح و جنگ‌ها فقط به گره گشایی از کار دردمندان می‌اندیشند و اصول بنیادین و جهان شمول این جمعیت، حضور جوانان و داوطلبان و ظرفیت‌های قوی و سازمانی، کمک‌های موثر و به موقع برای امدادرسانی به افراد آسیب دیده را ممکن کرده است.

پیوندی ادامه داد: در جهان کنونی که بحران‌ها و چالش‌های بسیاری وجود دارد، حضور جوانان و داوطلبان با نشاط و ایثارگر که سرمایه‌های جمعیت هلال احمر هستند، منجر به کاهش خطرپذیری در حوادث و بلایا و ترویج صلح خواهد شد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر بعد از گذشت ۹۵ سال از تاسیس در ایران همچنان در برابر حوادث آمادگی دارد.

پیوندی ادامه داد: داوطلبان هلال احمر بارها با وقوع حوادث و سوانح مختلف در اقصی نقاط ایران به کمک خواهران و برادران خود شتافتند. 

وی افزود: جمعیت هلال احمر ایران با تکیه بر مفاهیم بشردوستانه برای کاهش آلام تمامی افراد آسیب دیده جهان از تمامی ابزارها و امکانات بهره گرفته است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : استفاده هلال احمر ایران از تمامی ابزارها برای کاهش آلام دردمندان

استفاده هلال احمر ایران از تمامی ابزارها برای کاهش آلام دردمندان

16 April 2018 | 1:03 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *