ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان در روسیه و اوکراین بررسی شد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان در روسیه و اوکراین بررسی شد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان در روسیه و اوکراین بررسی شدبه گزارش گروه جامعه مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از میزان،احمد غلامی گفت: به منظور رفع ابهام از وضعیت دانشجویان شاغل به تحصیل در روسیه و اوکراین و همچنین تعیین تکلیف چگونگی ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان جدید، یک هیات رسمی با ترکیب نمایندگان وزارت بهداشت، وزارت علوم و وزارت امور خارجه عازم اوکراین و مسکو شدند.

وی ادامه داد: در این سفر ابتدا دانشگاه کارازین در خارکف، سپس دانشگاه باکامولس در کیف و پس از آن دانشگاه‌های سچینووا، یودوکیمووا (سماشکو) و دوستی ملل (رودن) در مسکو مورد بازدید قرار گرفتند و در راستای بررسی تخصصی این دانشگاه‌ها با مسئولان ذیربط مذاکرات مبسوطی به عمل آمد.

رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در روسیه افزود: همچنین این هیات در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو با نمایندگان دانشجویان و متقاضیان تحصیل در رشته‌های پزشکی دیدار و گفتگوی مفصلی انجام دادند. همچنین دو ملاقات با سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه نیز برگزار کردند که در مجموع موارد زیر جمع بندی شد:

ارائه گزارش مثبت به شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بازنگری در فهرست دانشگاه‌های معتبر مصوب ۲۷ مهر ۱۳۹۵ وزارت بهداشت، اتخاذ تصمیمات مقتضی جدید در خصوص دانشگاه‌های معتبر قبلی و تصویب و اعلام فهرست جدید دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای سال تحصیلی ۲۰۱۹ – ۲۰۱۸ سه ماه قبل از شروع سال تحصیلی.

رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در روسیه افزود: با توجه به سخنان دکتر رامتین حدیقی، نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع نمایندگان دانشجویان، افرادی که قبل از ابلاغ مصوبه سال گذشته (۲۳ آبان ۹۵) جهت تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی وارد کشور روسیه شده‌اند در صورتی که در سال تحصیلی ۲۰۱۸ – ۲۰۱۷ در دانشگاه‌های معتبر فعلی و یا دانشگاه‌های معتبر سابق در دوره اصلی (سال اول دانشگاه) مشغول به تحصیل شوند، از نظر ارزشیابی مدارک در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشکلی نخواهند داشت. همچنین دانشجویان برای دریافت توضیحات تکمیلی می‌توانند با ایمیل Ruac@saorg.ir مکاتبه کنند.

انتهای پیام/ 

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان در روسیه و اوکراین بررسی شد

ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان در روسیه و اوکراین بررسی شد

1 July 2017 | 11:16 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *