ارائه خدمات سلامت به ۲۱۳ هزار مسافر نوروزی

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ارائه خدمات سلامت به ۲۱۳ هزار مسافر نوروزی مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

مسعود حبیبی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، در خصوص اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، تا روز جمعه ۱۰ فروردین گفت: اعضای شرکت کننده ۲۸ هزار نفر بودند که از این میان ۱۲۶۴۵ نفر را بانوان و  ۱۷۷۰۹ نفر را آقایان تشکیل می دادند.

وی با اشاره به تعداد اعضا مشارکت به تفکیک کانونها گفت: جوانان: ۱۸۱۱۰ نفر، دانشجویی: ۵۲۵۲ نفر، دانش اموزی:  ۲۴۸۵ نفر، طلاب: ۸۸۹ نفر، روستایی:  ۲۰۹۶ نفر و غنچه ها:  ۱۸۱۳ نفر بودند.

حبیبی با اشاره به تعداد مسافرین مراجعه کننده به چادرهای سازمان جوانان گفت: از این میان تعداد مراجعات به پست ثابت: : ۳ میلیون و ۹۰ هزار نفر، پست سیار: ۲۱۰ هزار نفر و در مجموع ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بوده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر درباره خدمات ارائه شده به مسافرین نیز گفت: بهره مندان از خدمات سلامت: ۲۱۳ هزار نفر، بهره مندان از خدمات فضای دوستدار کودک: ۲۷۵ هزار کودک بهره مندان از خیمه نماز: ۱۱۵ هزار نفر، امضا کنندگان میثاقنامه کمپین: ۲۸۶ هزار نفر و تعداد همراهان کمپین در فضای مجازی:  ۴۶ هزار نفر بوده است.

وی درباره اقلام توزیع شده بین مسافرین نیز گفت:نقشه:   میلیون و ۳۲۳ هزار برگ، بروشور:  میلیون و ۳۴۲  هزار نسخه، کتاب و سایر محصولات فرهنگی:  میلیون و ۲۰ هزار قلم بوده است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ارائه خدمات سلامت به ۲۱۳ هزار مسافر نوروزی

ارائه خدمات سلامت به ۲۱۳ هزار مسافر نوروزی

31 March 2018 | 2:19 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *