ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی و درمانی به بیماران نادر

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی و درمانی به بیماران نادر مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، این کلینیک تخصصی مجهز به آزمایشگاه تشخیص طبی، اتاق عمل سرپایی و متخصصین در رشته های مختلف پزشکی آماده پذیرش عموم مردم و بیماران نادر است.

این کلینیک، یکی دیگر از دستاوردهای بنیاد بیماری‌های نادر ایران است که جهت رفاه حال بیماران نادر و عموم مردم در مجاورت مجتمع تصویربرداری پزشکی پارسیان به صورت یک مرکز کاملا مستقل و دارای تمامی امکانات پزشکی آغاز بکار نموده است.

کلینیک تخصصی در بخش آزمایشگاه مجهز به بخش‌های میکروب شناسی و انگل، هماتولوژی، بیوشیمی، هورمون، ویروسی و سرولوژی است.

همچنین، این کلینیک مجهز به تخصص های ارتوپدی، اطفال، زنان، قلب، مغز و اعصاب، گوارش، داخلی، ارتوپدی اطفال، جراحی مغز و ستون فقرات، عمومی، روانپزشکی، مشاوره تغذیه، طب فیزیکی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، طب ورزشی، خدمات نوار مغز، نوار عصب و عضله، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی و اتاق عمل سرپایی و خدمات گچ گیری، پانسمان، تزریقات و…، است.

ساعت کار این کلینیک همه روزه به جز روزهای تعطیل از ۸ صبح الی ۲۲ بوده و شماره تلفن‌های ۲-۶۶۹۱۹۳۷۱ و ۴- ۶۶۹۱۹۳۷۳ آماده پاسخگویی مراجعین است.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی و درمانی به بیماران نادر

ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی و درمانی به بیماران نادر

9 June 2018 | 11:11 am

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *