ابطال انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران رد شد

مجله سرگرمی تفریحی آبادییه تقدیم مینمایید:
ابطال انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران رد شد مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه :

به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی آبادییه به نقل از مهر، دکتر علیرضا استقامتی، بیان چنین مطلبی را خلاف واقعیت و مصداق تشویش و تخلف عنوان کرد و گفت: به علت بروز مشکل جزئی فنی که در فرایند رای گیری هم بی تاثیر بود، موضوع بلافاصله پیگیری و علی رغم بی تاثیر بودن در نتیجه به منظور از بین بردن هر گونه شبهه و برای صیانت از آراء اقدامات لازم در جهت رفع اشکال انجام شد.

وی تصریح کرد: اشکال رخ داده بدون هیچ ملاحظه ای با مسئولان انجمن علمی و کمیته برگزار کننده انتخابات در میانگذاشته شد و مقرر شد که به منظور صیانت از حتی یک رای و رفع هر گونه شائبه در خصوص عدم ثبت رای، انتخابات از ابتدا آغاز شده و کلیه افرادی که تا آن لحظه در انتخابات شرکت کرده بودند، در دو مرحله به انتخابات دعوت شدند.

استقامتی با بیان اینکه تا کنون تمامی افرادی که مجددا به رای گیری دعوت شده بودند، رای خود را ثبت کرده اند، افزود: جهت تنویر افکار عمومی و تاکید بر مدل اصلی مورد تایید وزارت بهداشت باید بگویم که صحت و اصالت انتخابات بر هر ملاحظه دیگری، اولویت دارد و این موضوعات به اطلاع تمامی اعضای انجمن رسید.

وی تصریح کرد: تمامی موارد توسط کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت مورد بررسی و مداقه کافی قرار خواهد گرفت و هدف این کمیسیون و وزارت بهداشت، صیانت از آرای اعضای انجمن های علمی است.

استقامتی در پایان یادآور شد: کمیسیون انجمن های علمی از همه تقاضا می کند که در جهت ارتقای این حرکت نوآورانه(برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن علمی پزشکان عمومی) که در کشور کم سابقه است، همکاری لازم را داشته باشند.

مجله سرگرمی و تفریحی آبادییه - کلیه مطالب از سایت های مجاز داخلی و خارجی جمع آوری شده و آبادییه مسئولیتی در قبال محتوی نخواهد داشت.


مشاهده خبر : ابطال انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران رد شد

ابطال انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران رد شد

9 June 2017 | 7:56 pm

نمایشگاه نفت و گاز

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *